تولید کننده‌ی انواع پرچم‌های تبلیغاتی

درباره‌ی گروه نیک گرافیک

  گروه نيک گرافيک با سالها تجربه و بهره گیری از مدرن ترین شيوه های تبليغات، آماده ارائه مشاوره دقیق، طراحی حرفه اي و اجرای قدرتمند، از گام نخست تا نقطه نهايی به متقاضيان می‌باشد. ویژگی ممتاز این گروه فعاليت مشتری محور آن است. همچنین این مجموعه مشاوره را گامی مقدم بر اجرا می داند و با استفاده از دانش و فناوری نوين، پاسخگوی نيازهای روز مشتريان می‌باشد. در نهايت باور اعضاء گروه بر این است که ابراز رضايت مشتری و انتقال آن به دیگران خود به تنهایی از اساسی ترین روش های تبلیغات است.

  شرکت نیک گرافیک توانسته با استفاده از امکانات روز دنیا چاپ پرچم با دستگاه را در مجموعه کاری خود قرار دهد و امکان چاپ فوری این محصول را با کیفیت عالی و استفاده از رنگ های متنوع را فراهم آورد. از دیگر دستاورد های شرکت نیک گرافیک می توان به چاپ اسیدی بر روی پارچه ساتن اشاره کرد که منجر به تولید پرچم اهتزاز ایران با کیفیت و ماندگاری بالا گردیده است. در این میان افزایش توجه به مسئله پرچم ملی و مذهبی و تبلیغاتی در سال های اخیر در سطح شهر ها، سازمان ها، موسسات، همایش ها، شرکت ها و ... از دید هیچ هموطنی و مسئولی پنهان نمانده است .

  پرچم نیک فلگ عرضه کننده انواع پرچم به صورت سفارش اینترنتی، توليد انواع پرچم روميزي و پرچم تشريفات (جير و ساتن)، پرچم ايران با چاپ و زري دوزي، پرچم ایران در سایزهای متنوع جهت انواع مصارف و برنامه های ملی و مذهبی با جنس ساتن و ژرسه پرچم هاي کشورهاي خارجي در سايز هاي روميزي ، تشريفات و اهتزاز (تک ریشه و ریشه دوزی دوبل) پرچم هاي مذهبي، کتيبه و ريسه هاي مذهبي پايه پرچمهاي تشريفاتي (خورشيدي، پنجه شيري) و روميزي (پايه روميزي سنگي، استيل )، پرچم الوان تبلیغاتی، میله اهتزاز و بیلبورد، واتر بند و… محصولات ما شامل انواع پرچم ايران، انواع پرچم تشريفات، انواع پرچم اهتزاز، انواع پرچم روميزي، پرچم‌هاي تبليغاتي و سفارشي، پرچم‌هاي الوان در اندازه‌هاي متنوع، پرچم‌هاي مذهبي و مناسبتي ، پرچم‌هاي کوچک دستي با بهترين کيفيت موجود در بازار و با قيمتي کاملا استثنايي مي باشد.

در این راستا واحد نیک فلگ آماده ارائه خدمات به متقاضیان و مشتریان عزیز می‌باشد.